Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/spmiodowa/domains/spizarniamiodowa.pl/public_html/inc/dbConnector.php on line 3
.

Dobre jest, gdy pokarm jest lekarstwem, a lekarstwo pokarmem. Hipokrates.

Rok załoťenia: 1953

Dziedzictwo Kulinarne Dolny Śląsk

Pragniemy poinformować, że w dniu 03 lutego 2012 roku, podczas uroczystej Gali w Hali Stulecia we Wrocławiu, otrzymaliśmy Certyfikat Członkowstwa w prestiżowej Europejskiej Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Dolny Śląsk.
Certyfikat został nam wręczony przez Członka Zarządu Urzędu Marszałkowskiego we Wrocławiu, Pana Włodzimierza Chlebosza.

Europejska Sieć Dziedzictwa Kulinarnego skupia producentów, restauratorów i gospodarstwa, oferujące produkty i posiłki, wyprodukowane lub przygotowane zgodnie z regionalną tradycją i recepturą.

Poprzez uczestnictwo w Europejskiej Sieci Dziedzictwa Kulinarnego i używanie wspólnego logo, wskazujemy wyraźnie, że nasze miody są ściśle powiązane z regionem, co ułatwia konsumentom i turystom znalezienie naszych produktów pszczelich na wystawach i w sklepach.

Członkowie Europejskiej Sieci Dziedzictwa Kulinarnego aktywnie promują i rozwijają regionalną żywność, działają jako ambasadorowie na rzecz regionu.

Dziedzictwo Kulinarne Dolny Śląsk Powrót do poprzedniej strony